Dzieci bawiące się w śniegu

Aktywne wakacje i ferie dla dzieci

Jako Fundacja organizujemy wypoczynki letnie i zimowe dla dzieci od niedawna, wcześniej jako trenerzy AZS AWF Wrocław i Evolution Academy zrealizowaliśmy wiele udanych wakacji i ferii. 

 

Nasza zaleta to indywidualne podejście do każdego naszego obozowicza. Pozostałe atuty to nie tylko bogaty plan zajęć sportowych, ale przede wszystkim wspaniała kadra - młoda, energiczna, kochająca to co robi i "zarażająca" pozytywną energią!

Oferta półkolonii dedykowana jest dzieciom od 5 do 12 roku życia, obozy organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Grupy są dzielone  na małe podgrupy treningowe, zawsze bierzemy pod uwagę  wiek i umiejętności 

Każdy wyjazd jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszystkie normy BHP. 

Jeśli chcecie mieć pewność, że Twoje  dziecko będzie bezpieczne, nie będzie się nudzić, nauczy się wiele nowych umiejętności ruchowych i wróci zadowolone - zapraszamy! 

Aktualna oferta na ferie 2022:

ferie3.jpg

05-12.02.2022 Lewin Kłodzki

Od: 1690 zł

Zimowe szaleństwo i intensywne sportowe wyzwania pod okiem najlepszej kadry trenerskiej WCSG i AZS AWF Wrocław! Oferta zarówno dla tych którzy już trenują, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z akrobatyką. Gwarantujemy świetne warunki do treningu i super zabawę!

ZIMOWY OBÓZ AKROBATYCZNY
Lewin Kłodzki   

dla_dzieci.jpg
polagj.jpg

31.01.-04.02.2022 Wrocław

Od: 649 zł

Wspaniała okazja na aktywne spędzenie czasu z rówieśnikami podczas 5 dniowej przygody w Parku Trampolin GOjump we Wrocławiu! Zapewniamy ferie pełne atrakcji i niezapomnianych wyzwań! W półkoloniach mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci, nawet te, które przygodę z akrobatyką dopiero rozpoczynają.

PÓŁKOLONIE AKROBATYCZNE
w Parku Trampolin GOjump

dla_dzieci.jpg

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jako Fundacja organizujemy wypoczynki letnie i zimowe dla dzieci od 4 lat, wcześniej jako trenerzy AZS AWF Wrocław i Evolution Academy zrealizowaliśmy wiele udanych wakacji i ferii. 

 

Dla kogo?

Oferta półkolonii akrobatycznych dedykowana jest dzieciom od 6 do 10 roku życia. Obozy organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Wypoczynki mają charakter sportowo - rekreacyjny. Mogą wziąć w nich udział również osoby nietrenujące akrobatykę!

 

Jak pracujemy.

Nasza zaleta to indywidualne podejście do każdego naszego uczestnika. Gwarantujemy bogaty plan zajęć sportowych. Grupy są dzielone na małe podgrupy treningowe, zawsze bierzemy pod uwagę wiek i umiejętności.

 

Uczysz się od najlepszych.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami. Nasza wspaniała kadra jest młoda, energiczna, kochająca to co robi i "zarażająca" pozytywną energią!

Wśród naszych doświadczonych trenerów mamy wielokrotnych medalistów Mistrzostw Świata i Polski w akrobatyce i gimnastyce sportowej.

 

Nowoczesne metody.

Korzystamy z autorskiego programu szkoleniowego oraz pracujemy na światowej klasy sprzęcie sportowym .

 

Bezpieczeństwo.

Każdy wypoczynek jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszystkie normy BHP. 

Obóz na zamówienie.

Jeśli jesteś trenerem akrobatyki, pracujesz w klubie, stowarzyszeniu lub reprezentujesz  małą sekcje sportowa a na co dzień nie masz dostępu do profesjonalnego sprzętu treningowego? Idealnie trafiłeś – zorganizujemy dla Was obóz akrobatyczny, o jakim marzą Twoi zawodnicy.