Aktywne wakacje i ferie dla dzieci

Jako Fundacja organizujemy wypoczynki letnie i zimowe dla dzieci od niedawna, wcześniej jako trenerzy AZS AWF Wrocław i Evolution Academy zrealizowaliśmy wiele udanych wakacji i ferii. 

 

Nasza zaleta to indywidualne podejście do każdego naszego obozowicza. Pozostałe atuty to nie tylko bogaty plan zajęć sportowych, ale przede wszystkim wspaniała kadra - młoda, energiczna, kochająca to co robi i "zarażająca" pozytywną energią!

Oferta półkolonii dedykowana jest dzieciom od 4 do 12 roku życia, obozy organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Grupy są dzielone  na małe podgrupy treningowe, zawsze bierzemy pod uwagę  wiek i umiejętności 

Każdy wyjazd jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszystkie normy BHP. 

Jeśli chcecie mieć pewność, że Twoje  dziecko będzie bezpieczne, nie będzie się nudzić, nauczy się wiele nowych umiejętności ruchowych i wróci zadowolone - zapraszamy! 

AKROBATYCZNE FERIE PRO

4-8.01.2021

Całodniowe zajęcia sportowe dla zawodników trenujących akrobatykę z Nami lub w innych wrocławskich klubach.

Od:

549zł

AKROBATYCZNE FERIE

11-15.01.2021

Aktywne ferie w mieście dla dzieci w wieku 5-12 lat. Ciekawy program pełen aktywności.

Od:

549zł

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jako Fundacja organizujemy wypoczynki letnie i zimowe dla dzieci od 3 lat, wcześniej jako trenerzy AZS AWF Wrocław i Evolution Academy zrealizowaliśmy wiele udanych wakacji i ferii. 

 

Dla kogo?

Oferta półkolonii akrobatycznych dedykowana jest dzieciom od 4 do 12 roku życia. Obozy organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Wypoczynki mają charakter sportowo - rekreacyjny. Mogą wziąć w nich udział również osoby nietrenujące akrobatykę!

 

Jak pracujemy.

Nasza zaleta to indywidualne podejście do każdego naszego uczestnika. Gwarantujemy bogaty plan zajęć sportowych. Grupy są dzielone na małe podgrupy treningowe, zawsze bierzemy pod uwagę wiek i umiejętności.

 

Uczysz się od najlepszych.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami. Nasza wspaniała kadra jest młoda, energiczna, kochająca to co robi i "zarażająca" pozytywną energią!

Wśród naszych doświadczonych trenerów mamy wielokrotnych medalistów Mistrzostw Świata i Polski w akrobatyce i gimnastyce sportowej.

 

Nowoczesne metody.

Korzystamy z autorskiego programu szkoleniowego oraz pracujemy na światowej klasy sprzęcie sportowym .

 

Bezpieczeństwo.

Każdy wypoczynek jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszystkie normy BHP. 

Obóz na zamówienie.

Jeśli jesteś trenerem akrobatyki, pracujesz w klubie, stowarzyszeniu lub reprezentujesz  małą sekcje sportowa a na co dzień nie masz dostępu do profesjonalnego sprzętu treningowego? Idealnie trafiłeś – zorganizujemy dla Was obóz akrobatyczny, o jakim marzą Twoi zawodnicy.

© 2020 WCSG Wrocław

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon