Szczęśliwe dzieci sankach w śniegu

Zapewnij swojemu dziecku aktywne ferie z WCSG! Gwarantujemy solidną dawkę akrobatyki, dobrą zabawę i wspaniałą zimę pełną wrażeń! Organizujemy zarówno półkolonie akrobatyczne na terenie Wrocławia, jak i obozy sportowe o charakterze wyczynowym i rekreacyjnym w Polsce - mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. 

Półkolonie

Aktywny wypoczynek w mieście

- półkolonie letnie i zimowe.

Kopia TŁA WIX (2).png
Obozy

Wakacje Akrobacje - świetna zabawa pod okiem  wykwalifikowanej kadry.

4.png
2.png
3.png

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jako Fundacja organizujemy wypoczynki letnie i zimowe dla dzieci już od 8 lat, wcześniej jako trenerzy AZS AWF Wrocław i Evolution Academy zrealizowaliśmy wiele udanych wakacji i ferii. Każdy wyjazd jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszystkie normy BHP. Co roku staramy się sprostać wymaganiom naszych zawodników i stworzyć bogaty plan każdego wypoczynku gdzie codzienne treningi akrobatyczne przeplatamy dodatkowymi atrakcjami - sportowymi i rekreacyjnymi!

 

Dla kogo?

Oferta półkolonii akrobatycznych dedykowana jest dzieciom w wieku 4 lat. Obozy organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Wypoczynki mają charakter sportowo - rekreacyjny. Mogą wziąć w nich udział również osoby nietrenujące akrobatyki!

 

Jak pracujemy?

Nasza zaleta to indywidualne podejście do każdego naszego uczestnika. Gwarantujemy bogaty plan zajęć sportowych. Grupy są dzielone na małe podgrupy treningowe, zawsze bierzemy pod uwagę wiek i umiejętności.

 

Uczysz się od najlepszych!

Współpracujemy z najlepszymi trenerami. Nasza wspaniała kadra jest młoda, energiczna, kochająca to co robi i "zarażająca" pozytywną energią! Wśród naszych doświadczonych trenerów mamy wielokrotnych medalistów Mistrzostw Świata i Polski w akrobatyce, gimnastyce sportowej oraz tańcu.

 

Nowoczesne metody!

Korzystamy z autorskiego programu szkoleniowego oraz pracujemy na światowej klasy sprzęcie sportowym. Plan treningowy dostosujemy do wymagań grupy tak aby każdy zawodnik czuł się swobodnie i mógł rozwijać umiejętności w swoim tempie.

 

Bezpieczeństwo!

Każdy wypoczynek jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszystkie normy BHP. Gwarantujemy dostosowanie planu i przebiegu zajęć do wytycznych GIS w związku z zagrożeniem COVID-19

Obóz na zamówienie!

Jeśli jesteś trenerem akrobatyki, pracujesz w klubie, stowarzyszeniu lub reprezentujesz  małą sekcje sportowa a na co dzień nie masz dostępu do profesjonalnego sprzętu treningowego? Idealnie trafiłeś – zorganizujemy dla Was obóz akrobatyczny, o jakim marzą Twoi zawodnicy.