top of page

Nasza oferta na Wakacje 2023 będzie dostępna już 2 lutego!

Zostańcie z nami :)

TŁA WIX (13).png

Zapewnij swojemu dziecku aktywne wakacje z WCSG! Gwarantujemy solidną dawkę sportowych wrażeń, dobrą zabawę i wspaniałe lato pełne pasji! Organizujemy zarówno półkolonie akrobatyczne na terenie Wrocławia, jak i obozy sportowe o różnych charakterze przewodnim.

Kopia TŁA WIX (Post na Facebooka (kwadrat)) (9).png
Kopia TŁA WIX (Post na Facebooka (kwadrat)) (11).png
Kopia TŁA WIX (Post na Facebooka (kwadrat)) (20).png
Kopia TŁA WIX (Post na Facebooka (kwadrat)) (21).png
Kopia TŁA WIX (Post na Facebooka (kwadrat)) (19).png
Możesz nam zaufać:
Jako Fundacja WCSG organizujemy wypoczynki letnie i zimowe już od 8 lat, każdy wyjazd jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszystkie normy BHP. Nasza kadra to ludzie pełni zaangażowania i pasji, mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarażają dzieci i młodzież miłością do sportów gimnastycznych.
 
Jak pracujemy?
Co roku staramy się sprostać wymaganiom naszych uczestników i stworzyć bogaty plan gdzie codzienne treningi przeplatamy dodatkowymi atrakcjami - sportowymi i rekreacyjnymi. Nasza zaleta to indywidualne podejście do każdego naszego uczestnika!
 
Nowoczesne metody!
Korzystamy z autorskiego programu szkoleniowego oraz pracujemy na światowej klasy sprzęcie sportowym. Plan treningowy dostosujemy do wymagań grupy tak aby każdy zawodnik czuł się swobodnie i mógł rozwijać umiejętności w swoim tempie.
 
bottom of page