ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Akrobatyka 

Zajęcia dla tych młodych duchem, którzy ukończyli już 18 lat. Polecane zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym akrobatom. Po wspólnej rozgrzewce każdy znajdzie czas na doskonalenie elementów, które go interesują. Ułatwimy osiągnięcie Waszych celów, a jeśli jeszcze ich nie masz, nic prostszego - przyjdź  nasz trener sam ustali program dostosowany do Twoich możliwości.

W programie zajęć odbywają sięskoki na trampolinie i ścieżce, gimnastyka podstawowa na planszy gimnastycznej, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

Zajęcia w roku szkolnym 2021/2022 odbywają się: 
 wtorki 18:00 - 29:30

Trening Zdrowotny

To zajęcia polecane dla każdego, kto dba o zdrowie i dobre samopoczucie. Troska o sprawność aparatu ruchu jest niezwykle istotna w dobie siedzącego trybu życia.  Wczuj się więc w  rytm swojego organizmu, rozpocznij świadome kształtowanie swojej sylwetki i sprawności ruchowej. Pozbądź się kontuzji i zabezpiecz przed kolejnymi.

W programie zajęć odbywają się ćwiczenia rozciągające, rozluźniające i wzmacniające wybrane partie mięśniowe dążące do zachowania równowagi funkcjonalnej organizmu.

Zajęcia w roku szkolnym 2021/2022 odbywają się: 
czwartek 20:00-21:30

Trening indywidualny

Nie ma lepszego treningu niż ten dedykowany naszym indywidualnym potrzebom! Dopasujemy plan twoich treningów do Twoich możliwości i celów.