Akrobatyka 

Zajęcia dla tych młodych duchem którzy ukończyli już 18 lat. Polecane zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym akrobatom. Po wspólnej rozgrzewce każdy znajdzie czas na doskonalenie elementów, które go interesują. Ułatwimy osiągnięcie Waszych celów, a jeśli jeszcze ich nie masz, nic prostszego - przyjdź  nasz trener sam ustali program dostosowany do Twoich możliwości.

W programie:

skoki na trampolinie i ścieżce, gimnastyka podstawowa na planszy gimnastycznej, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

Zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 odbywają się: 

wtorki 18:30- 20:00, piątki 18:00 - 19:30

Gimnastyka 

Gimnastyka Sportowa uważana przez wielu za najbardziej wszechstronną dyscyplinę sportu. Doskonale kształtuje sylwetkę, siłę i gibkość. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla kobie jak  mężczyzn. Zmienność przyrządów gimnastycznych znacznie poprawia atrakcyjność zajęć a doświadczony prowadzący dostosuje program do możliwości i oczekiwań uczestników.

W programie:

Zajęcia na macie gimnastycznej, kółkach, drążku i koniu gimnastycznym.

Zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 odbywają się: 

poniedziałek, środa 18:30 - 20:00

Trening Zdrowotny

To zajęcia polecane dla każdego, kto dba o zdrowie i dobre samopoczucie. Troska o sprawność aparatu ruchu jest niezwykle istotna w dobie siedzącego trybu życia.  Wczuj się więc w  rytm swojego organizmu, rozpocznij świadome kształtowanie swojej sylwetki i sprawności ruchowej. Pozbądź się kontuzji i zabezpiecz przed kolejnymi. 

W programie:

Ćwiczenia rozciągające, rozluźniające i wzmacniające wybrane partie mięśniowe dążące do zachowania równowagi funkcjonalnej organizmu.

Zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 odbywają się: 

czwartki 17:45-19:15 oraz 19:15-20:45

Akrobatyka Powietrzna

Jeśli szukasz nowych wyzwań, a zajęcia na macie już nie przynoszą satysfakcji to propozycja właśnie dla Ciebie. Naucz się spektakularnych ewolucji i widowiskowych spadów, odkryj innowacyjny sposób na wyrażenie się ruchowo, pokonaj swoje słabości i zadbaj o ciało. Spróbuj akrobatyki powietrznej nabierz gracji i płynności ruchów niczym zawodowe artystki!

Zajęcia polecane dla Pań.

W programie:

Ćwiczenia na szarfach i obręczach podwieszanych

 

Zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 odbywają się: 

wtorki  19:15-20:45

Trening indywidualny

Nie ma lepszego treningu niż ten dedykowany naszym indywidualnym potrzebom! Dopasujemy plan twoich treningów do Twoich możliwości i celów.

Zajęcia odbywają się: 

W najdogodniejszym dla Ciebie terminie

© 2017 WCSG

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon