ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

AKROBATYKA 

Zajęcia dla tych młodych duchem, którzy ukończyli już 18 lat. Polecane zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym akrobatom. Po wspólnej rozgrzewce każdy znajdzie czas na doskonalenie elementów, które go interesują. Ułatwimy osiągnięcie Waszych celów, a jeśli jeszcze ich nie masz, nic prostszego - przyjdź  nasz trener sam ustali program dostosowany do Twoich możliwości.

W programie zajęć znajdą się skoki na trampolinie i ścieżce, gimnastyka podstawowa na planszy gimnastycznej, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

TRENING FUNKCJONALNY

To zajęcia polecane dla każdego, kto dba o zdrowie i dobre samopoczucie. Troska o sprawność aparatu ruchu jest niezwykle istotna w dobie siedzącego trybu życia.  Wczuj się więc w  rytm swojego organizmu, rozpocznij świadome kształtowanie swojej sylwetki i sprawności ruchowej. Pozbądź się kontuzji i zabezpiecz przed kolejnymi.

W programie zajęć odbywają się ćwiczenia rozciągające, rozluźniające i wzmacniające wybrane partie mięśniowe dążące do zachowania równowagi funkcjonalnej organizmu.

TRENING INDYWIDUALNY

Nie ma lepszego treningu niż ten dedykowany naszym indywidualnym potrzebom! Dopasujemy plan treningowy do Twoich możliwości oraz postawionych celów! W celu umówienia treningu indywidualnego zadzwoń lub napisz do Nas, a My skontaktujemy Cię bezpośrednio z Trenerem aby przedstawić szczegóły i dobrać odpowiedni termin treningu. Z trenerem możesz spotkać się jednorazowo - doskonalenie pojedynczego elementu, lub umówić spotkania cykliczne. 

Grafik zajęć 5_krzywe (2).jpg