top of page
20190915-GoJump-14-08-30-5L1A8210.jpg

ZAJĘCIA AKROBATYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Bo sprawność naszych dzieci jest najważniejsza! Gry, zabawy i odpowiednio dobrane ćwiczenia zamienią niekończącą się energię każdego dziecka w nowe umiejętności akrobatyczne i gimnastyczne. Nauka fundamentów akrobatyki sportowej, rozwijanie równowagi, gibkości i siły Twojego dziecka, zdrowie i dobre samopoczucie.

Nauka nowych elementów akrobatycznych, skoków na trampolinie i ścieżce przyniesie nie tylko sporo radości, ale postawi przed dziećmi wyzwanie niezbędne do ich rozwoju.  

PARK TRAMPOLIN GOJUMP 

gojump_akademia_LOGO_bialeTLO_CMYK_transp.png

W Akademii GOjump organizujemy trening akrobatyki sportowej dla wszystkich lubiących aktywnie spędzić czas. Posiadamy profesjonalną strefę akrobatyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt sportowy. 

Wszystkim dzieciom, w których odkryjemy talent dajemy możliwość kontynuacji przygody ze sportem w klubie KS AZS - AWF Wrocław. Klub jest partnerem naszej fundacji, dlatego o jakość naszych zajęć dbają wykwalifikowani trenerzy.

MŁODZIEŻOWE CENTRUM SPORTU 

Sekcja akrobatyki sportowej specjalizuje się w skokach na trampolinie, skokach na ścieżce i podwójnej mini trampolinie. W każdym roku szkolnym prowadzimy nabory do grup wyczynowych dla dzieci w wieku 4-7 lat. Wszystkie dzieci obejmujemy programem szkolenia, który skupia się na profesjonalnym przygotowaniu do udziału w zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

AKROBATYCZNE LEKCJE DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Zapraszamy wszystkie chętne szkoły i przedszkola do zorganizowania alternatywnej lekcji WF na profesjonalnej strefie akrobatycznej w parku trampolin GOjump poprowadzonej przez naszych trenerów! Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zajęć!

bottom of page