ZAJĘCIA DLA MALUSZKA

Wspaniałe zajęcia ogólnorozwojowe  z elementami akrobatyki przygotowane specjalnie dla maluszków w wieku 4-6 lat,  które wpływaj na kształtowanie motoryki dziecka i uczą pozytywnych cech charakteru, takich jak systematyczność, odwaga i umiejętność radzenia sobie z problemami.

Zajęcia trwają 45 - 60 minut i są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską,  gwarantującą dostosowanie programu do możliwości dzieci. Podczas zajęć Twoje dziecko pozna podstawy ćwiczeń gimnastycznych i akrobatycznych. Będzie kształtować wszystkie najważniejsze cechy motoryczne takie jak siła, szybkość, koordynacja i gibkość. Pozna pojęcie prawidłowej postawy i wzmocni mięśnie wpływające na jej utrzymanie.

TRENERKI PROWADZĄCE

IMG_6138_edited_edited.jpg

PATRYCJA BARTECZKO

Absolwentka AWF Wrocław, nauczycielka Wychowania Fizycznego, trenerka przygotowania motorycznego oraz akrobatyki. Od kilku lat prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych zawodników oraz akrobatykę, ponadto przygotowuje grupy naborowe w Klubie Sportowym AZS Wrocław. W młodzieńczych latach była tancerką. Do swoich największych osiągnięć zalicza wyjazdy z zespołem na Mistrzostwa zarówno Polski jak i Międzynarodowe. 

unnamed (1).jpg

MARYSIA SZCZYPKOWSKA

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z wykształcenia trenerka personalna, pasjonatka akrobatyki. W dzieciństwie tancerka z 10 letnim stażem we wrocławskiej szkole tańca z ogólnopolskimi osiągnięciami.

Na co dzień zapewnia moc wrażeń podczas podniebnych akrobacji na szarfach, kołach i hamakach w Parku Trampolin GOjump!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ WCSG

Grafik zajęć WCSG 22-23.jpg