top of page
20190915-GoJump-14-08-48-5L1A8618.jpg

ZAJĘCIA DLA MALUSZKA

Wspaniałe zajęcia ogólnorozwojowe  z elementami akrobatyki przygotowane specjalnie dla maluszków w wieku 4-6 lat,  które wpływaj na kształtowanie motoryki dziecka i uczą pozytywnych cech charakteru, takich jak systematyczność, odwaga i umiejętność radzenia sobie z problemami.

Zajęcia trwają 45 - 60 minut i są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską,  gwarantującą dostosowanie programu do możliwości dzieci. Podczas zajęć Twoje dziecko pozna podstawy ćwiczeń gimnastycznych i akrobatycznych. Będzie kształtować wszystkie najważniejsze cechy motoryczne takie jak siła, szybkość, koordynacja i gibkość. Pozna pojęcie prawidłowej postawy i wzmocni mięśnie wpływające na jej utrzymanie.

PARK TRAMPOLIN GOJUMP 

gojump_akademia_LOGO_bialeTLO_CMYK_transp.png

W Akademii GOjump organizujemy trening akrobatyki sportowej dla wszystkich lubiących aktywnie spędzić czas. Posiadamy profesjonalną strefę akrobatyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt sportowy. 

Wszystkim dzieciom, w których odkryjemy talent dajemy możliwość kontynuacji przygody ze sportem w klubie KS AZS - AWF Wrocław. Klub jest partnerem naszej fundacji, dlatego o jakość naszych zajęć dbają wykwalifikowani trenerzy.

MŁODZIEŻOWE CENTRUM SPORTU 

Sekcja akrobatyki sportowej specjalizuje się w skokach na trampolinie, skokach na ścieżce i podwójnej mini trampolinie. W każdym roku szkolnym prowadzimy nabory do grup wyczynowych dla dzieci w wieku 4-7 lat. Wszystkie dzieci obejmujemy programem szkolenia, który skupia się na profesjonalnym przygotowaniu do udziału w zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

AKROBATYCZNE LEKCJE DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Zapraszamy wszystkie chętne szkoły i przedszkola do zorganizowania alternatywnej lekcji WF na profesjonalnej strefie akrobatycznej w parku trampolin GOjump poprowadzonej przez naszych trenerów! Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zajęć!

bottom of page