top of page

Akrobatyka to nasza pasja!

Fundacja powstała z pasji do sportów gimnastycznych.  Wrocławskie Centrum Sportów Gimnastycznych skupia trenerów, zawodników i sędziów, którzy pracują we wrocławskich klubach i szkołach.

Naszym największym dotychczasowym wyzwaniem była współorganizacja zawodów The World Games 2017 w sportach gimnastycznych. Bardzo nas zatem cieszy fakt, że wydarzenie otrzymało tytuł Imprezy Sportowej roku 2017.

Główne cele fundacji:

 • wspieranie rozwoju kultury fizycznej i sportu, ze szczególnym uwzględnieniem akrobatyki i gimnastyki sportowej

 • wspieranie utalentowanych dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez umożliwienie startu w zawodach, wyjazdach i zgrupowaniach

 • rozwój bazy obiektów sportowych służących potrzebom polskiego sportu wyczynowego oraz powszechnego. Zapewnienie odpowiednich warunków szkolenia i treningu sportowców. Organizacja zawodów

 • wyrównywanie szans dzieci i młodzieży w dostępie do usystematyzowanej aktywności fizycznej

 • organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży

 • wspieranie edukacji sportowej i szkolenia kadr

 • propagowanie zdrowego stylu życia poprzez sport i rekreację

 • przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym

 • działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

 • działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób
  zagrożonych wykluczeniem społecznym

Konrad Bojakowski

Prezes Fundacji

Jaśmina Kuc

Wiceprezes Fundacji

Tomasz Kuban

Członek Zarządu

Trenerzy

Młodzi, wykształceni i  pełni energii - nasza kadra.
DSC_0833-001_edited.png

WOJCIECH STRUZIK

Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego, w jednej z wrocławskich szkół. Trener drugiej klasy akrobatyki sportowej​. Reprezentant Polski i wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharów Polski w skokach na trampolinie. Sędzia ogólnopolski w skokach na trampolinie oraz okręgowy w akrobatyce sportowej i skokach na ścieżce. Wojciech to istny wulkan energii. Na treningach poradzi sobie nawet z najbardziej "rozbrykanymi" uczestnikami. Gwarantujemy, że na jego zajęciach nigdy nie jest nudno!

IMG_6138_edited_edited.jpg

PATRYCJA BARTECZKO

Absolwentka AWF Wrocław, nauczycielka Wychowania Fizycznego, trenerka przygotowania motorycznego oraz akrobatyki. Od kilku lat prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych zawodników oraz akrobatykę, ponadto przygotowuje grupy naborowe w Klubie Sportowym AZS Wrocław. W młodzieńczych latach była tancerką. Do swoich największych osiągnięć zalicza wyjazdy z zespołem na Mistrzostwa zarówno Polski jak i Międzynarodowe. 

119063016_1919079648470388_6277479768576

BARTOSZ JACKIEWICZ

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończył kurs na trenera personalnego, instruktora fitness, akrobatyki i ćwiczeń siłowych. Ponadto interesuje się fizjoterapią.

DSC_0822-001_edited.png

DOMINIKA DREWNIAK

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka akrobatyki, a w przeszłości wielokrotna medalistka Mistrzostw i Pucharów Polski w akrobatyce sportowej. Finalistka programu telewizyjnego 'Mam Talent'. Zawsze uśmiechnięta, pokazuje jak czerpać radość z zajęć już od najmłodszych lat. Akrobatyka to jej największa pasja i chce nią zarażać wszystkie dzieci.

unnamed (1).jpg

MARYSIA SZCZYPKOWSKA

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z wykształcenia trenerka personalna, pasjonatka akrobatyki. W dzieciństwie tancerka z 10 letnim stażem we wrocławskiej szkole tańca z ogólnopolskimi osiągnięciami.

Na co dzień zapewnia moc wrażeń podczas podniebnych akrobacji na szarfach, kołach i hamakach w Parku Trampolin GOjump!

Our Team
Partnerzy
bottom of page