top of page
Intensywny trening

Szkolenia i warsztaty praktyczne

Dzielenie się naszą pasją oraz przekazywanie wiedzy daje nam wiele radości.  Bierzemy udział w szkoleniach i sami je tworzymy. We współpracy z najlepszymi trenerami i lekarzami organizujemy praktyczne warsztaty oraz szkolenia z zakresu sportów gimnastycznych.

WROCŁAW (7).png

01-02.04.2023 WROCŁAW

Stretching w sportach gimnastycznych

Szkolenie w formie warsztatów praktycznych. Poznajcie nowe spojrzenie na stretching dzięki naszym

prowadzącym: Tomasz Chmielewski i Robert Witkowski.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat Polskiego Związku Gimnastycznego.

IMG_0288.jpg

01-02.04.2023 - lvl 1

15-16.04.2023 - lvl 2

#HowToFly - metodyka nauczania aerial hoop 

NOWOŚĆ!

Odkryj nowatorskie podejście dydaktyczne Emilii Dawiec - połączenie techniki treningu funkcjonalnego, techniki relaksacyjnej oraz pedagogiki cyrku. Dowiedz się #HowToFly! w bezpieczny sposób!

ZDJĘCIA W TLE NA SZKOLENIA (3).png

14.05.2023 WROCŁAW

Metodyka nauczania stania
na rękach i przerzutu w przód

NOWOŚĆ!

Jesteś trenerem akrobatyki, crossfitu lub tańca? Poznaj od A do Z metodykę nauczania stania na rękach i przerzutu w przód pod okiem niezastąpionej Trenerki Grażyny Nowak. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat Polskiego Związku Gimnastycznego!

Dlaczego możesz nam zaufać?

Od 4 lat organizujemy szkolenia na terenie Wrocławia. Szkolenia dotyczą głownie tematyki sportów gimnastycznych - gimnastyka sportowa i artystyczna, akrobatyki sportowa, skoki na trampolinie i ścieżce. Naszą wizytówką są zadowoleni kursanci z całej Polski, którzy chętnie polecają nasze szkolenia swoim znajomym.

 

Dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona osób - trenerów, instruktorów, zawodników sportów gimnastycznych, tańca, pole dance, baletu oraz pasjonatów tych dyscyplin ale nie tylko. Gościliśmy również pasjonatów sportów walki, parkour, nauczycieli wychowania fizycznego i wielu innych.

 

Jak pracujemy.

Dzielenie się naszą pasją oraz przekazywanie wiedzy daje nam wiele radości.  Bierzemy udział w szkoleniach i sami je tworzymy. Precyzyjnie dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb szkoleniowych kursantów.

 

 

Uczysz się od najlepszych.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami i lekarzami. Każdy z naszych kursów prowadzą wykwalifikowani oraz doświadczeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczanych dziedzinach. Nasi szkoleniowcy są również wielkimi pasjonatami sportu i aktywnego trybu życia.

 

Nowoczesne metody.

Dążymy do tego, by zagwarantować wszystkim naszym kursantom najwyższe standardy szkoleniowe w Polsce. Od autorskich programów nauczania, po wyjątkową kadrę, światowej jakości sprzęt i obiekty, w których szkolimy.

bottom of page