Szkolenia

Dzielenie się naszą pasją oraz przekazywanie wiedzy daje nam wiele radości.  Bierzemy udział w szkoleniach i sami je tworzymy. We współpracy z najlepszymi trenerami i lekarzami organizujemy praktyczne warsztaty oraz szkolenia z zakresu sportów gimnastycznych.

Fizjoterapia

25 - 26. 09. 2021

Zaburzenia postawy

gimnastyka | balet | taniec

"Wady postawy" to kolejne, po "Stretchingu w sportach gimnastycznych" warsztaty prowadzone przez Tomasza Chmielewskiego

849zł

Stretching w sportach gimnastycznych.png

10-11.04.2021

Stretching w sportach gimnastycznych

Stretching w sportach gimnastycznych. Szkolenie w formie warsztatów praktycznych. Certyfikat Polskiego Związku Gimnastycznego.

690zł

14FEFEF3-AD64-4C4A-9552-664DE909D8B0.jpe

28.02.2021 - Level 2

#TrainLikeDancers

Autorski program oparty na wieloletnich doświadczeniach pracy z tancerzami prowadzącej - Beaty Nawrot. 

599zł

Stretching w sportach gimnastycznych(1).

18.04.2021

Metodyka nauczania

salta machowego

Metodyka nauczania salta machowego. Certyfikat Polskiego Związku Gimnastycznego.

349zł

Dlaczego możesz nam zaufać?

Od 4 lat organizujemy szkolenia na terenie Wrocławia. Szkolenia dotyczą głownie tematyki sportów gimnastycznych - gimnastyka sportowa i artystyczna, akrobatyki sportowa, skoki na trampolinie i ścieżce. Naszą wizytówką są zadowoleni kursanci z całej Polski, którzy chętnie polecają nasze szkolenia swoim znajomym.

 

Dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona osób - trenerów, instruktorów, zawodników sportów gimnastycznych, tańca, pole dance, baletu oraz pasjonatów tych dyscyplin ale nie tylko. Gościliśmy również pasjonatów sportów walki, parkour, nauczycieli wychowania fizycznego i wielu innych.

 

Jak pracujemy.

Dzielenie się naszą pasją oraz przekazywanie wiedzy daje nam wiele radości.  Bierzemy udział w szkoleniach i sami je tworzymy. Precyzyjnie dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb szkoleniowych kursantów.

 

 

Uczysz się od najlepszych.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami i lekarzami. Każdy z naszych kursów prowadzą wykwalifikowani oraz doświadczeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczanych dziedzinach. Nasi szkoleniowcy są również wielkimi pasjonatami sportu i aktywnego trybu życia.

 

Nowoczesne metody.

Dążymy do tego, by zagwarantować wszystkim naszym kursantom najwyższe standardy szkoleniowe w Polsce. Od autorskich programów nauczania, po wyjątkową kadrę, światowej jakości sprzęt i obiekty, w których szkolimy.