Intensywny trening

Szkolenia i warsztaty praktyczne

Dzielenie się naszą pasją oraz przekazywanie wiedzy daje nam wiele radości.  Bierzemy udział w szkoleniach i sami je tworzymy. We współpracy z najlepszymi trenerami i lekarzami organizujemy praktyczne warsztaty oraz szkolenia z zakresu sportów gimnastycznych.

WROCŁAW (7).png

26-27.11.2022 WROCŁAW

Stretching w sportach gimnastycznych

Szkolenie w formie warsztatów praktycznych. Poznajcie nowe spojrzenie na stretching dzięki naszym

prowadzącym: Tomasz Chmielewski i Robert Witkowski.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat Polskiego Związku Gimnastycznego.

IMG_0288.jpg

07-08.01.2023 - lvl 2

15-16.04.2023 - lvl 2

#HowToFly - metodyka nauczania aerial hoop lvl2

NOWOŚĆ!

Odkryj nowatorskie podejście dydaktyczne Emilii Dawiec - połączenie techniki treningu funkcjonalnego, techniki relaksacyjnej oraz pedagogiki cyrku. Dowiedz się #HowToFly! w bezpieczny sposób!

WROCŁAW (6).png

02.10.2022 WROCŁAW

Zaburzenia postawy

Szkolenie w formie warsztatów praktycznych. "Zaburzenia postawy" to kolejne po Stretchingu warsztaty prowadzone przez Tomasza Chmielewskiego.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat Polskiego Związku Gimnastycznego.

WROCŁAW (5).png

20.11.2022 WROCŁAW

Metodyka nauczania salta machowego

Szkolenie w formie warsztatu, organizowane pod patronatem Polskiego Związku Gimnastycznego. Szkolenie od A do Z poprowadzi Grażyna Nowak - przygotowania sylwetki gimnastycznej oraz metodyki nauczania salta machowego przodem i bokiem. 

IMG_0288.jpg

05-06.11.2022 - lvl 1

25-26.02.2023 - lvl 1

01-02.04.2023 - lvl 1

#HowToFly - metodyka nauczania aerial hoop lvl1

NOWOŚĆ!

Odkryj nowatorskie podejście dydaktyczne Emilii Dawiec - połączenie techniki treningu funkcjonalnego, techniki relaksacyjnej oraz pedagogiki cyrku. Dowiedz się #HowToFly! w bezpieczny sposób!

Dlaczego możesz nam zaufać?

Od 4 lat organizujemy szkolenia na terenie Wrocławia. Szkolenia dotyczą głownie tematyki sportów gimnastycznych - gimnastyka sportowa i artystyczna, akrobatyki sportowa, skoki na trampolinie i ścieżce. Naszą wizytówką są zadowoleni kursanci z całej Polski, którzy chętnie polecają nasze szkolenia swoim znajomym.

 

Dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona osób - trenerów, instruktorów, zawodników sportów gimnastycznych, tańca, pole dance, baletu oraz pasjonatów tych dyscyplin ale nie tylko. Gościliśmy również pasjonatów sportów walki, parkour, nauczycieli wychowania fizycznego i wielu innych.

 

Jak pracujemy.

Dzielenie się naszą pasją oraz przekazywanie wiedzy daje nam wiele radości.  Bierzemy udział w szkoleniach i sami je tworzymy. Precyzyjnie dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb szkoleniowych kursantów.

 

 

Uczysz się od najlepszych.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami i lekarzami. Każdy z naszych kursów prowadzą wykwalifikowani oraz doświadczeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczanych dziedzinach. Nasi szkoleniowcy są również wielkimi pasjonatami sportu i aktywnego trybu życia.

 

Nowoczesne metody.

Dążymy do tego, by zagwarantować wszystkim naszym kursantom najwyższe standardy szkoleniowe w Polsce. Od autorskich programów nauczania, po wyjątkową kadrę, światowej jakości sprzęt i obiekty, w których szkolimy.